5  olulist põhjust, miks TÄISTEENUSRENT ON PAREM KUI LIISING!

Autor: Mobire Eesti AS

Kas  tead, miks  paljud eraisikud ja ettevõtted on otsustanud autode liisimise asemel hoopis täisteenusrendi kasuks?   Uus ajastu toob uued võimalused. 
Sisuliselt on kasutusrent sama, mis täisteenusrent. Mõlemal juhul maksab teenuse tarbija sõiduki kasutamise eest, kuid täisteenusrent on läinud teenuse pakkumisel sammukese kaugemale, pakkudes mugavust ja kõik hinnas teenust!

1. Rendifirmad saavad autod ja teenused soodsama hinnaga kui tavatarbija või liisingettevõte (pank)                                  

Nii Mobirel kui emaettevõttel Rentestil on koostööpartneriteks erinevad autoesindused. Me ostame sõidukeid ja teenuseid iga aasta suures mahus, seetõttu on sõidukite hinnad meile ka  palju soodsamad. Nendest soodushindadest saavad osa ka kõik Mobire kliendid,  kes kasutavad täisteenusrendi teenust või plaanivad võtta sõiduki täisteenusrenti meie käest.

2. Autot liisides lisandub suur hulk lisakohustusi,  täisteenusrent hoolitseb kõige eest                           

Kindlustused (liikluskindlustus ja kaskokindlustus), kahjukäsitlused, korrapärased hooldused, asendusauto leidmine, rehvivahetused  2x aastas, jooksvad kulumaterjalid, hädaabi olukorrad jne. Kõige selle jaoks peab autot liisides suhtlema kümnete kontaktisikutega ja kulub palju aega. Mobires on vaid 1 kontaktisik, kes teeb need toimingud Sinu eest ilma ühegi lisakuluta. Vali vaid välja pakett, milliseid teenuseid täisteenusrendi kliendina kasutada soovid (saadaval on standardpakett ja ekstrapakett) .

3. Täisteenusrent kaitseb hinnatõusude eest -   fikseeritud  kuumakse kogu rendiperioodiks                                                                           

Täisteenusrendi puhul on kõik sõidukiga seotud kulud fikseeritud kuumakses  (sõidukiga seotud kulusid on hea eelarvestada ja kindlus on ka hinnatõusu vastu).  Kõik hoodluste-, kindlustuste -, rehvidekulu ja muud kulumaterjalid, mis autot liisides, on kliendile lisakulu, on täisteenusrendi puhul  täna teada ja fikseeritud igakuises rendimakses. Kliendile ühtegi lisakulu (v.a kütus) kogu rendiperioodi jooksul  ei teki.

4. Täisteenusrendil on paindlik sõiduki  tagastamisvõimalus ja võimalus vahetada sõiduk vajadusel uuema mudeli vastu

Kui klient soovib rendiperioodi keskel lepingu ennetähtaegselt lõpetada, sõiduki tagastada või vahetada uuema mudeli vastu, siis Mobire  teenus  seda võimaldab.  Tavaliising ei paku paindlikku tagastamisvõimalust.            

5. Tegevuskulu vs kohustus                                                                                                                   

Ettevõtte jaoks on autode soetamiseks võetud laen või liising kohustus, kuid Mobire rendimaksed on tegevuskulud.

Tutvu Mobire täisteenusrendi autovalikuga ja pakettidega siin:
http://www.mobire.ee/autod